Konaklama

Deniz ve orman manzaralı odalarımız, lüks dekorasyonu ve rahat kullanımıyla size hem tatilde olduğunuzu hissettirecek, hem de kendi evinizdeki rahatlığı sunacak.

 • Suite Oda
  Odalarımız geniş bir yaşam alanında, konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Deniz ve orman manzaralı suite odalarımız 46-50 m² arası değişen büyüklükleriyle keyifli bir tatil geçirmenizi olanak sağlar.

  Ahşap zemin, minibar, LCD TV, klima (merkezi), direkt telefon ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Maksimum 2+2 kişi konaklayabilir.

 • Double Oda
  Deniz ve orman manzaralı standart odalarımız 28-36 m² arası değişen büyüklükleriyle keyifli bir tatil geçirmenizi olanak sağlar.

  Minibar, LCD TV, klima (merkezi), direkt telefon ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Maksimum 2+1 kişi konaklayabilir.

 • Twin Oda
  Bu özel yaşam alanı, özel günlerinizi farklı güzellikte yaşayabileceğiniz, ''muhteşem manzaraya sahip bir yerde tatil yaptık'' diyebileceğiniz bir atmosfer sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

  Ahsap zemin, minibar, Duvar Tipi LCD TV, klima (merkezi), direkt telefon ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Maksimum 2+1 kişi konaklayabilir.

 • King Suite Oda
  Toplam 9 balkonlu oda olup, bir yatak odası ve bir açık bar olan oturma odası ve 2 banyodan oluşmaktadır. 1 iki kişilik yatak ve oturma odasında 1 açılabilen sofa vardır. Ahşap zeminlidir, minibar, Duvar Tipi LCD TV, klima(merkezi), direk telefon, güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyo da küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Max. 3+2 kişi konaklayabilir.

 • Connecting Oda
  Aile veya arkadaş grupları için tavsiye edebileceğimiz, her biri 28m2, bir twin (2 adet tek kişilik yatak) ve bir double (1 adet çift kişilik yatak) odadan oluşan toplam 56m2 odalarımızdır. Minibar, LCD TV, klima (merkezi), direkt telefon ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Maksimum 4+2 kişi konaklayabilir.